Müşteri Memnuniyeti;
Müşterilerimizin gereksinimlerini tam olarak algılamak, farklı bir bakış açısıyla değerlendirerek cevaplamak ve sürekli müşteri odaklı çalışmak stratejimizin ve çalışma kültürümüzün bir parçasıdır.

Topluma Saygı;
İçinde yaşadığımız toplumun ayrılmaz ve tam anlamıyla bir parçası ve katılımcı üyesiyiz. Topluma ve ihtiyaçlarına duyarlılığımız, zinde ve kalıcı yapımızın temel alt yapısını oluşturur.

Performans;
Performansımızı devamlı yükseltmeyi hedefleriz.. Bir işi yapmaya karar verdiğimizde, o işi mümkün olan en iyi, en doğru, en verimli şekilde ve zamanında tamamlamak için çalışırız. O işi bir dahaki sefere daha iyi yapmanın yollarını ararız.

İş Birliği ve Takım Çalışması;
Başarılı bir şirket olmak, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için organizasyonel ve coğrafi sınırları aşarak birlikte çalışmamızın gerekliliğinin farkındayız..

Dürüstlük ve Bütünlük;
İnsan sağlığına önem verir, yaşam kalitesini artırmaya yönelik çalışmalarımızda en yüksek etik standartları ve kalite anlayışını ilke ediniriz.

Kalite:
Loobex çalışanlarının yaptığı her işte ve tüm değerlerimizde kalite esastır. Dünyanın her yerinde kaliteli hizmeti sunmak en önemli amaçlarımızdan biridir.

Değerlerimiz için 42 cevap